Software Trading Platform™ - SWTP.eu

Software Trading Platform™ (dále jen SWTP) umožňuje mít všechny své druhotné licence z volného trhu na jednom místě. Slouží také jako distribuční platforma, takže své „nové použité“ licence naleznete ve vašem účtu v SWTP. Uvnitř SWTP naleznete nejen své licence, ale také kompletní dokumentaci ke každému převodu, vaše faktury, produktové klíče a instalační soubory – přesně tak, jak je tomu ve VLSC nebo dalších typech účtů od výrobců softwaru.

1 mil.+
Prodaných licencí

z volného trhu skupinou PREO/PREDNY SLM

40 %
Průměrná úspora

při použití hybridních řešení PREDNY SLM

16+
Let na trhu

a nespočet spokojených zákazníků

Chcete se do platformy podívat?

Přihlaste se do platformy pod uživatelským jménem i heslem „demo“ a můžete se přesvědčit o rozsahu funkcí.

Co je SWTP.eu?

Platforma pro správu softwarových licencí

plnohodnotná alternativa k VLSC nebo jiným účtům softwarových výrobců

Organizujte, převádějte, doplňujte

SWTP disponuje, na rozdíl od VLSC účtu nebo jiných platforem dalšími pokročilými funkcemi. V rámci svého účtu můžete vytvořit podúčty (tenanty), kterým můžete licence převádět, čímž zejména ve větších organizacích získáte daleko lepší přehled o množství licencí v jednotlivých organizačních jednotkách.

Zároveň v platformě také naleznete formulář poptávky a zejména informace o aktuální dostupnosti licencí z volného trhu a jejich aktuální ceny. Díky těmto funkcím je možno doplňovat licence v rámci organizace v řádu minut.

Podklady pro softwarový audit

Softwarový audit je v zásadě porovnání reálně používaného stavu softwarových licencí s licencemi zakoupenými. Ve většině případů tedy zahrnuje kromě zdatností technických také asistenci ekonomického oddělení nebo právníků. Se SWTP však tyto starosti řešit nemusíte, protože uvnitř platformy naleznou auditoři nejen informace o licencích, ale i nabývací tituly a faktury.

Výhody pro resellery a dealery

Kromě zmíněného dostanete plnou kontrolu nad vaším stromem zákazníků, aktuální ceny ve vaší cenové hladině vč. hlídání marží, možnost doplňování vašich faktur a dokumentů nebo kontrolu nad svými bonusy.

Jakmile se připojíte, získáte možnost:

  • Přidávat a spravovat vaše licence
  • Pořizovat další licence
  • Převádět licence na jiné subjekty/oddělení
  • Stahovat instalační soubory
  • Disponovat s kompletní dokumentací
  • A mnoho dalšího

Kontaktujte nás