Licence pro školy a univerzity

PREDNY SLM nabízí exkluzivní ceny, služby a slevy pro školství. Výrobci softwaru vyvíjejí a implementují modely před-platného, které z finančního hlediska nejsou rentabilní, protože v každém platebním období máte výdaje. Vzdělávací instituce často navíc nepotřebují vždy nejnovější a nejvyspělejší funkce moderního softwaru a pro dosažení základních dovedností při používání různých programů nepotřebujete vždy nejnovější dostupné verze na trhu.

Použitý softwarový model nabízí nejen ziskové řešení, ale také starší softwarové licence, které již nejsou k dispozici prostřednictvím tradičních distribučních kanálů nabízených výrobci.

Pojďme se podívat na konkrétní příklad operačního systému společnosti Microsoft, který nabízí společnost Microsoft. Pro velké školy a univerzity nabízí společnost Microsoft Windows 10 Education OS založené na předplatném prostřed-nictvím smlouvy Microsoft Cloud Agreement, která se platí za měsíční poplatek. Na druhou stranu, podle pravidel Microsoftu, Windows 10 Education potřebuje základní licenci OS, tzv. Kvalifikovaný operační systém. V případě verze Win 10 Edu je považován za kvalifikovaný operační systém: Windows 10 Enterprise, Pro, Pro forWorkstations a Pro v režimu S.

Při nákupu například 300 předplatných pro učitele a studenty, kromě toho, že instituce musí platit měsíční poplatek, musí být zakoupena maloobchodní licence Windows 10 výše uvedených platných verzí, aby byla zajištěna přenositelnost mezi zařízeními.

Nabídka PREDNY SLM
Nabídka nových licencí
Bez měsíčních poplatků
Windows 10 Education– měsíční předplatné
Windows 10 Enterpriseplná verze (Upgr./Basis-balíček)
Windows 10 Professional Retail (box) verze
Celkové náklady: 60 EUR/licence
Celkové náklady: 190 EUR/licence + měsíční poplatky
Celkové úspory:
nejméně 65 % + žádné měsíční poplatky

Napište nám

Nebojte se, nebudeme vám vystavovat fakturu za použití našeho kontaktního formuláře. Neváhejte nás kontaktovat, ať už se jedná o produkty, partnerství nebo s jakoukoli jinou otázkou.

Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů

Naši partneři

preo
microsoft-partner
adobe

Naše legální druhotné licence v médiích

Ceska televize
CT24
Metro
Denik

Nebojte se, nebudeme vám vystavovat fakturu za použití našeho kontaktního formuláře. Neváhejte nás kontaktovat, ať už se jedná o produkty, partnerství nebo s jakoukoli jinou otázkou.

Více informací