Nové licence, předplatné a cloud

Spolupracujeme s největšími světovými výrobci softwaru, ať jde o Microsoft, Adobe nebo přední výrobce bezpečnostního softwaru. Naše nabídka proto zahrnuje i nové on-premise licence Microsoft a dalších výrobců, předplatné Microsoft 365, Office 365, Adobe Creative Cloud nebo antivirových řešení.

1 mil.+
Prodaných licencí

z volného trhu skupinou PREO/PREDNY SLM

40 %
Průměrná úspora

při použití hybridních řešení PREDNY SLM

16+
Let na trhu

a nespočet spokojených zákazníků

Chcete ušetřit?

Podívejte se na naši nabídku licencí z volného trhu nebo hybridní licencování.

Oficiální distribuce

PREDNY SLM je Microsoft registered partner, Microsoft CSP provider a Adobe Certified Reseller

Spolupracujeme také s množstvím dalších partnerů, např. Kaspersky, Avast a neustále naše partnerské portfolio rozšiřujeme. Jsme Váš stabilní partner pro dodávku software.

Microsoft cloud

Pokud Vaše organizace využívá prostředí Microsoft OneDrive, příp. infrastrukturu založenou na Microsoft Azure nebo chcete jen komunikovat s kolegy prostřednictvím Microsoft Teams, potřebujete licence pro možnost využívání těchto cloudových služeb.

PREDNY SLM je oprávněn k dodávkám v rámci levelů Open license (OLP NL, OLP NL GOV, OLP NL EDU). Díky partnerům mezi Microsoft LSP dodavateli (dříve LAR) jsme však schopni zprostředkovat dodávky licencí také v úrovních MPSA, MBSA nebo Enterprise contract.

Tato partnerství neustále rozvíjíme, čímž jsme schopni rozšířit portfolio produktů a dodávaných služeb a zajistit jejich dodávku i ve chvíli, kdy nejsou požadované licence dostupné na volném trhu.

Adobe Creative Cloud

V naší nabídce naleznete kompletní portfolio Adobe CC až do úrovně VIP, např. Adobe Acrobat DC, Adobe Photoshop CC, Adobe Illustrator CC nebo Adobe CC All Apps. Samozřejmostí jsou také nové on-premise licence (např. Adobe Acrobat Pro 2020).

Bezpečnostní software

Antivirový software je nástroj pro zabezpečení dat, jehož cílem je ochrana před viry, spywarem, malwarem, rootkity, trojany, phishingovými útoky, spamovým útokem a dalšími online kybernetickými hrozbami. Data jsou nejdůležitější a základní součástí každé organizace a nikdo by nechtěl riskovat napadení důvěrných dat viry, které se blíží k počítačovému systému. I proto je důležité udržovat aktivní antivirové předplatné s aktualizovanou databází ochrany, která je zásadní součástí jakékoli IT infrastruktury.

Spolupracujeme hned s několika výrobci bezpečnostního softwaru – např. Kaspersky, Avast, AVG nebo McAffee. Jsme schopni tedy zaručit kompletní zabezpečení koncových stanic, poštovního systému nebo celé serverové infrastruktury ve vaší firmě.

Kontaktujte nás